Firma Technika-Holownicza Grzegorz Matysek  jest oficjalnym, autoryzowanym przedstawicielem firmy ProLux Systemtechnik w Polsce.
Prolux jest znaną niemiecką firmą o zasięgu europejskim, jest obecna w 13 krajach, a od 2014r. zaczyna również swoją działalność w Polsce. ProLux dostarcza produkty i gotowe rozwiązania dla firm pomocy drogowej, firm zabudowujących i serwisów samochodowych, oferuje produkty najwyższej jakości znanych producentów w niskich cenach. Dodatkową zaletą jest również możliwość zakupu szerokiej gamy produktów przy jednym zamówieniu.

Technika-Holownicza Grzegorz Matysek jest również oficjalnym, autoryzowanym przedstawicielem firmy Ramsey Winch w Polsce www.ramsey.com/en-us/dealers/all/poland. Wyciągarki Ramsey to znana i ceniona na całym świecie marka , znana ze swej niezawodności, wytrzymałości oraz dobrym stosunku jakości do ceny.Oferujemy cała gamę produktów, wyciągarek elektrycznych o uciągu od 3600 do 6800 kg i hydraulicznych o uciągu od 3600 kg do 22670 kg wraz z osprzętem.

Menu